Benzina nabízí vánoční edici Tankarty EASY

Konání akce: 1.12.201726.12.2017

Naše Tankarta umožňuje motoristům na čerpacích stanicích naší společnosti kupovat pohonné hmoty s finanční úsporou. Každému majiteli tankovací karty TANKARTA poskytujeme slevu z ceny pohonných hmot, nulový servisní poplatek a bezplatné vedení účtu.

​Připravili jsme pro řidiče vánoční překvapení. Speciální edice Tankarta EASY s vánočními motivy, kterou je možné nabít na libovolnou částku, udělá radost každému řidiči. Karty jsou k dispozici na všech čerpacích stanicích Benziny a díky vstřícné otevírací době ji lidé na většině stanic mohou koupit doslova pár minut před Štědrým večerem. Pro ty, kdo shání dárky na poslední chvíli, je Tankarta EASY ideální volbou. Držitel karty ušetří při nákupu paliva 1 Kč na litr. 

 

Podle průzkumu společnosti OMG Research[ má zkušenosti s nákupem dárků na poslední chvíli, tedy týden před Vánoci a později, 85 % Čechů. Mezi vysokoškoláky je to dokonce 94 %. Více než polovina z nás už někdy sháněla dárky doslova za pět minut dvanáct – tedy v posledních 48 hodinách před Štědrým dnem.

 

Z průzkumu vyplývá, že čerpací stanice patří po nákupních centrech, drobných kamenných prodejnách a vánočních trzích mezi místa, kde lidé nakupují na poslední chvíli nejčastěji. Lidé zde pak typicky vybírají alkohol, sladkosti nebo dálniční známky. Dotazovaní by uvítali širší výběr kosmetiky nebo voucherů na palivo či služby. A právě voucherem je inspirovaná Tankarta EASY, ačkoliv nabízí mnohem více benefitů než jen běžná poukázka.

 

„Občas se stane, že nemáme úplně představu o tom, co koupit svým blízkým k Vánocům. Proto jsme vytvořili tuto dárkovou kartu, která je zároveň hodnotným dárkem pro celou rodinu. Když už se někomu stane, že prostě musí koupit dárek na poslední chvíli na čerpací stanici, chceme, aby mohl darovat něco pěkného, co nebude působit lacině a bude využitelné pro každého,“ vysvětluje Agnieszka Bobrukiewicz, vedoucí odboru marketingu Benziny. Kartu lze nabít na libovolnou částku a obdarovaný s ní pak může na čerpací stanici platit za cokoliv. Kromě toho, že karta pěkně vypadá, také šetří peněženku. Oproti totemovým cenám s ní člověk ušetří při nákupu paliva až korunu na litr.


Zásady ochrany osobních údajů

©2016 UNIPETROL RPA, s.r.o. – BENZINA, odštěpný závod