HISTORIE

​BENZINA je nejrozsáhlejší sítí čerpacích stanic v České republice, reprezentující maloobchodní segment skupiny Unipetrol. Momentálně jich provozuje 400 (stav k 1.12. 2017). BENZINA nabízí kvalitní paliva a služby zákazníkům již téměř 60 let. Důležité milníky v její bohaté historii jsou shrnuty níže v časové ose s krátkým komentářem. Pro více informací si můžete prohlédnout publikaci k 55. výročí založení společnosti "BENZINA V PROMĚNÁCH ČASU".​​
pokračování

EKOLOGIE A KVALITA

​Důležité rozhodnutí o zodpovědném podnikání s co nejmenším vlivem na životní prostředí přijala akciová společnost BENZINA již v roce 1994, tedy ihned po svém vzniku. Tehdy BENZINA disponovala sítí 280 čerpacích stanic, které však byly zastaralé a ekologicky nevyhovující.

pokračování

DCEŘINÉ SPOLEČNOSTI

​Společnost PETROTRANS, s.r.o. se zabývá automobilovou cisternovou dopravou kapalných ropných produktů, tj. zejména pohonných hmot, leteckých a technických benzínů, petroleje, topných, motorových, převodových a průmyslových olejů, lihu, aditiv apod.
pokračování

HC VERVA LITVÍNOV

​Mezi zajímavé marketingové aktivity společnosti Benzina patří od prvního extraligového kola sezóny 2007-2008 také spolupráce s litvínovským hokejovým klubem. Lední hokej totiž považujeme za národní sport.
pokračování

MANAGEMENT


pokračování

©2016 UNIPETROL RPA, s.r.o. – BENZINA, odštěpný závod