Natankuj 30 l a vyhraj! Rozdáváme 300x plnou nádrž

​Paliva není nikdy dost, a proto jsme se rozhodli věnovat do soutěže 300x plnou nádrž zdarma.

Celý listopad a prosinec se můžete zúčastnit soutěže natankováním alespoň 30 l paliva na našich čerpacích stanicích Benzina.


Více o Natankuj 30 l a vyhraj! Rozdáváme 300x plnou nádrž

Natankuj 30 l a vyhraj zimní pneu

Zima je ještě daleko, ale čas na přípravu se krátí rychleji než se může zdát.  A proto Vám přínášíme podzimní soutěž o zimní pneu a další skvělé ceny už nyní! Stačí natankovat 30 l a můžeš vyhrát každý týden! 
Více o Natankuj 30 l a vyhraj zimní pneu

Novinka na Red Bull 400 - Noční sprint s Benzina

Přinášíme do Česka zcela nový koncept běžeckého závodu – noční sprint na skokanský můstek. Závod uspořádáme v rámci 4. ročníku legendárního běhu Red Bull 400, jehož jsme partnerem a kde závodníci zdolávají skokanský můstek K 120 v Harrachově. Noční sprint s fantastickou atmosférou temných Krkonoš si můžete vyzkoušet už 11. srpna.
Více o Novinka na Red Bull 400 - Noční sprint s Benzina

Získej vstup na Spartan Race v Liberci zdarma!

Přinášíme Vám další šanci získání vstupenky zdarma pro podzimní Spartan Race, který se bude odehrávat v Liberci. Nenech si tuto šanci ujít a probojuj se do našeho týmu!
Více o Získej vstup na Spartan Race v Liberci zdarma!

Natankuj 30 l a začni grilovat!

Pozvolna, ale jistě, přichází období, které vybízí k příjemnému posezení s přáteli venku u dobrého jídla. A proto Vám nabízíme šanci zúčastnit se naší soutěže o skvělé ceny. Stačí natankovat 30 l pohonných hmot a můžete vyhrát sadu grilovacího náčiní, grilovací zástěru a chňapky a v případě výhry v losování o hlavní cenu také vynikající gril Weber!

 


Více o Natankuj 30 l a začni grilovat!

Přinášíme soutěž o 40 registrací na Spartan Race Sprint závod Kouty

​​Nestihl/a ses ještě registrovat na Spartan Race Sprint Kouty? Nevadí! Teď máš jedinečnou šanci vyhrát startovné a běžet tento extrémní závod v barvách Benzina Týmu! Pro dubnový závod v Koutech odměníme 40 nejlepších sportovců, kteří nám dokáží, že na to opravdu mají!
Více o Přinášíme soutěž o 40 registrací na Spartan Race Sprint závod Kouty

Řekni to Benzině a získej slevu na naše produkty

Našich zákazníků si vážíme ze všeho nejvíce a záleží nám na tom, aby jejich zkušenost s našimi službami byla co nejlepší. Proto jsme pro Vás připravili speciální projekt s názvem Řekni to Benzině, díky kterému budeme moci náš zákaznický servis zdokonalit a ušít na míru klientům. Jako odměnu za vyplnění dotazníku ohledně Vaší spokojenosti s Benzinou obdržíte slevu na vybrané produkty z nabídky našeho občerstvení.​
Více o Řekni to Benzině a získej slevu na naše produkty

NATANKUJ 30L A VYHRAJ VÝLET!

Je po Vánocích a to je ideální čas k odpočinku na dovolené. Od ledna do března můžeš na čerpacích stanicích Benzina vyhrát jednou týdně výlet v hodnotě téměř 10.000,- Kč a denně drobné ceny, které tě na cestě jistě potěší! Stačí natankovat 30 l​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
Více o NATANKUJ 30L A VYHRAJ VÝLET!

NATANKUJ 30 L A VYHRAJ PLNOU NÁDRŽ

Obdarováváme naše řidiče již před Vánoci a ještě zbude i po Vánocích. Od listopadu do ledna můžeš na čerpacích stanicích Benzina získat plnou nádrž zdarma a to až 5x denně! Stačí natankovat 30 l​​​​​​​​​​​​​​
Více o NATANKUJ 30 L A VYHRAJ PLNOU NÁDRŽ

NATANKUJ 30 L A VYHRAJ KAŽDÝ TÝDEN

Zima je ještě daleko, ale důležité je včas se na ni připravit. Od září se můžeš na našich čerpacích stanicích zapojit do soutěže o řadu zimních doplňků, poukázek na palivo a hlavní výhru, kterou je sada zimních pneumatik Hankook. Stačí natankovat 30 l a můžeš vyhrát každý týden zajímavé ceny!
​​​​​
Více o NATANKUJ 30 L A VYHRAJ KAŽDÝ TÝDEN

1 - 10 Dalej

©2016 UNIPETROL RPA, s.r.o. – BENZINA, odštěpný závod