Benzina nabízí vánoční edici Tank karty EASY

Připravili jsme pro řidiče vánoční překvapení. Speciální edice Tank Karty EASY s vánočními motivy, kterou je možné nabít na libovolnou částku, udělá radost každému řidiči. Karty jsou k dispozici na všech čerpacích stanicích Benziny a díky vstřícné otevírací době ji lidé na většině stanic mohou koupit doslova pár minut před Štědrým večerem. Pro ty, kdo shání dárky na poslední chvíli, je Tank Karta EASY ideální volbou. Držitel karty ušetří při nákupu paliva 1 Kč na litr. 
Více o Benzina nabízí vánoční edici Tank karty EASY

Natankuj 30 l a vyhraj! Rozdáváme 300x plnou nádrž

​Paliva není nikdy dost, a proto jsme se rozhodli věnovat do soutěže 300x plnou nádrž zdarma.

Celý listopad a prosinec se můžete zúčastnit soutěže natankováním alespoň 30 l paliva na našich čerpacích stanicích Benzina.


Více o Natankuj 30 l a vyhraj! Rozdáváme 300x plnou nádrž

Natankuj 30 l a vyhraj zimní pneu

Zima je ještě daleko, ale čas na přípravu se krátí rychleji než se může zdát.  A proto Vám přínášíme podzimní soutěž o zimní pneu a další skvělé ceny už nyní! Stačí natankovat 30 l a můžeš vyhrát každý týden! 
Více o Natankuj 30 l a vyhraj zimní pneu

Novinka na Red Bull 400 - Noční sprint s Benzina

Přinášíme do Česka zcela nový koncept běžeckého závodu – noční sprint na skokanský můstek. Závod uspořádáme v rámci 4. ročníku legendárního běhu Red Bull 400, jehož jsme partnerem a kde závodníci zdolávají skokanský můstek K 120 v Harrachově. Noční sprint s fantastickou atmosférou temných Krkonoš si můžete vyzkoušet už 11. srpna.
Více o Novinka na Red Bull 400 - Noční sprint s Benzina

Získej vstup na Spartan Race v Liberci zdarma!

Přinášíme Vám další šanci získání vstupenky zdarma pro podzimní Spartan Race, který se bude odehrávat v Liberci. Nenech si tuto šanci ujít a probojuj se do našeho týmu!
Více o Získej vstup na Spartan Race v Liberci zdarma!

Natankuj 30 l a začni grilovat!

Pozvolna, ale jistě, přichází období, které vybízí k příjemnému posezení s přáteli venku u dobrého jídla. A proto Vám nabízíme šanci zúčastnit se naší soutěže o skvělé ceny. Stačí natankovat 30 l pohonných hmot a můžete vyhrát sadu grilovacího náčiní, grilovací zástěru a chňapky a v případě výhry v losování o hlavní cenu také vynikající gril Weber!

 


Více o Natankuj 30 l a začni grilovat!

Přinášíme soutěž o 40 registrací na Spartan Race Sprint závod Kouty

​​Nestihl/a ses ještě registrovat na Spartan Race Sprint Kouty? Nevadí! Teď máš jedinečnou šanci vyhrát startovné a běžet tento extrémní závod v barvách Benzina Týmu! Pro dubnový závod v Koutech odměníme 40 nejlepších sportovců, kteří nám dokáží, že na to opravdu mají!
Více o Přinášíme soutěž o 40 registrací na Spartan Race Sprint závod Kouty

Řekni to Benzině a získej slevu na naše produkty

Našich zákazníků si vážíme ze všeho nejvíce a záleží nám na tom, aby jejich zkušenost s našimi službami byla co nejlepší. Proto jsme pro Vás připravili speciální projekt s názvem Řekni to Benzině, díky kterému budeme moci náš zákaznický servis zdokonalit a ušít na míru klientům. Jako odměnu za vyplnění dotazníku ohledně Vaší spokojenosti s Benzinou obdržíte slevu na vybrané produkty z nabídky našeho občerstvení.​
Více o Řekni to Benzině a získej slevu na naše produkty

NATANKUJ 30L A VYHRAJ VÝLET!

Je po Vánocích a to je ideální čas k odpočinku na dovolené. Od ledna do března můžeš na čerpacích stanicích Benzina vyhrát jednou týdně výlet v hodnotě téměř 10.000,- Kč a denně drobné ceny, které tě na cestě jistě potěší! Stačí natankovat 30 l​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
Více o NATANKUJ 30L A VYHRAJ VÝLET!

NATANKUJ 30 L A VYHRAJ PLNOU NÁDRŽ

Obdarováváme naše řidiče již před Vánoci a ještě zbude i po Vánocích. Od listopadu do ledna můžeš na čerpacích stanicích Benzina získat plnou nádrž zdarma a to až 5x denně! Stačí natankovat 30 l​​​​​​​​​​​​​​
Více o NATANKUJ 30 L A VYHRAJ PLNOU NÁDRŽ

1 - 10 Dalej

©2016 UNIPETROL RPA, s.r.o. – BENZINA, odštěpný závod