Natankuj 30 l a začni grilovat!

Pozvolna, ale jistě, přichází období, které vybízí k příjemnému posezení s přáteli venku u dobrého jídla. A proto Vám nabízíme šanci zúčastnit se naší soutěže o skvělé ceny. Stačí natankovat 30 l pohonných hmot a můžete vyhrát sadu grilovacího náčiní, grilovací zástěru a chňapky a v případě výhry v losování o hlavní cenu také vynikající gril Weber!

 


Více o Natankuj 30 l a začni grilovat!

Přinášíme soutěž o 40 registrací na Spartan Race Sprint závod Kouty

​​Nestihl/a ses ještě registrovat na Spartan Race Sprint Kouty? Nevadí! Teď máš jedinečnou šanci vyhrát startovné a běžet tento extrémní závod v barvách Benzina Týmu! Pro dubnový závod v Koutech odměníme 40 nejlepších sportovců, kteří nám dokáží, že na to opravdu mají!
Více o Přinášíme soutěž o 40 registrací na Spartan Race Sprint závod Kouty

NATANKUJ 30L A VYHRAJ VÝLET!

Je po Vánocích a to je ideální čas k odpočinku na dovolené. Od ledna do března můžeš na čerpacích stanicích Benzina vyhrát jednou týdně výlet v hodnotě téměř 10.000,- Kč a denně drobné ceny, které tě na cestě jistě potěší! Stačí natankovat 30 l​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
Více o NATANKUJ 30L A VYHRAJ VÝLET!

NATANKUJ 30 L A VYHRAJ PLNOU NÁDRŽ

Obdarováváme naše řidiče již před Vánoci a ještě zbude i po Vánocích. Od listopadu do ledna můžeš na čerpacích stanicích Benzina získat plnou nádrž zdarma a to až 5x denně! Stačí natankovat 30 l​​​​​​​​​​​​​​
Více o NATANKUJ 30 L A VYHRAJ PLNOU NÁDRŽ

NATANKUJ 30 L A VYHRAJ KAŽDÝ TÝDEN

Zima je ještě daleko, ale důležité je včas se na ni připravit. Od září se můžeš na našich čerpacích stanicích zapojit do soutěže o řadu zimních doplňků, poukázek na palivo a hlavní výhru, kterou je sada zimních pneumatik Hankook. Stačí natankovat 30 l a můžeš vyhrát každý týden zajímavé ceny!
​​​​​
Více o NATANKUJ 30 L A VYHRAJ KAŽDÝ TÝDEN

OSLAVTE S NÁMI MEZINÁRODNÍ DEN KÁVY

Vážení milovníci kávy,
 
oslavte spolu s námi její mezinárodní den. Zastavte se u jedné z dvaceti čerpacích stanic Benzina a ozdobte si svůj oblíbený nápoj podle vlastní chuti. Vaše denní dávka kávy nebyla nikdy stylovější. Navíc můžete vyhrát některý z našich skvělých dárků.
    
Těšíme se na Vás!

Více o OSLAVTE S NÁMI MEZINÁRODNÍ DEN KÁVY

NATANKUJ 30 L A VYHRAJ KAŽDÝ TÝDEN

Na prázdninové období máme připravenou další zajímavou soutěž. Během letních měsíců se můžeš na našich čerpacích stanicích zapojit do soutěže o cyklo lahve, poukázky na sportovní vybavení a hlavní výhru, kterou je každý týden silniční kolo Trek. Stačí natankovat 30 a můžeš vyhrát každý týden zajímavé ceny!

Více o NATANKUJ 30 L A VYHRAJ KAŽDÝ TÝDEN

MÁŠ NA RED BULL 400? STAŇ SE ČLENEM NAŠEHO TÝMU!

Dokaž, že na to máš a staň se členem Benzina týmu na extrémní závod Red Bull 4OO, který se koná 13. 8.2016 v Harrachově


Více o MÁŠ NA RED BULL 400? STAŇ SE ČLENEM NAŠEHO TÝMU!

NATANKUJ A FANDI VE VELKÉM STYLU!

​Od dubna do června žijeme na našich čerpacích stanicích fotbalem! Zapoj se do soutěže a vyhraj každý týden parádní full HD televizi, poukázky na sportovní vybavení nebo značkové míče Puma! Stačí natankovat 30l a můžeš fandit ve velkém stylu!


Více o NATANKUJ A FANDI VE VELKÉM STYLU!

Dokaž, že na to máš, a vyhraj startovné na Spartan Sprint!

Nestihl/a ses ještě registrovat na Spartan Sprint do Prahy? Nevadí! Teď máš jedinečnou šanci vyhrát startovné a běžet tento extrémní závod v barvách Benzina Týmu! Každý týden v březnu odměníme 6 nejodvážnějších sportovců, kteří nám dokáží, že na to opravdu mají!


Více o Dokaž, že na to máš, a vyhraj startovné na Spartan Sprint!

1 - 10 Dalej

©2016 UNIPETROL RPA, s.r.o. – BENZINA, odštěpný závod