NATANKUJ 30L A VYHRAJ VÝLET!

Je po Vánocích a to je ideální čas k odpočinku na dovolené. Od ledna do března můžeš na čerpacích stanicích Benzina vyhrát jednou týdně výlet v hodnotě téměř 10.000,- Kč a denně drobné ceny, které tě na cestě jistě potěší! Stačí natankovat 30 l​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
Více o NATANKUJ 30L A VYHRAJ VÝLET!

NATANKUJ 30 L A VYHRAJ PLNOU NÁDRŽ

Obdarováváme naše řidiče již před Vánoci a ještě zbude i po Vánocích. Od listopadu do ledna můžeš na čerpacích stanicích Benzina získat plnou nádrž zdarma a to až 5x denně! Stačí natankovat 30 l​​​​​​​​​​​​​​
Více o NATANKUJ 30 L A VYHRAJ PLNOU NÁDRŽ

NATANKUJ 30 L A VYHRAJ KAŽDÝ TÝDEN

Zima je ještě daleko, ale důležité je včas se na ni připravit. Od září se můžeš na našich čerpacích stanicích zapojit do soutěže o řadu zimních doplňků, poukázek na palivo a hlavní výhru, kterou je sada zimních pneumatik Hankook. Stačí natankovat 30 l a můžeš vyhrát každý týden zajímavé ceny!
​​​​​
Více o NATANKUJ 30 L A VYHRAJ KAŽDÝ TÝDEN

OSLAVTE S NÁMI MEZINÁRODNÍ DEN KÁVY

Vážení milovníci kávy,
 
oslavte spolu s námi její mezinárodní den. Zastavte se u jedné z dvaceti čerpacích stanic Benzina a ozdobte si svůj oblíbený nápoj podle vlastní chuti. Vaše denní dávka kávy nebyla nikdy stylovější. Navíc můžete vyhrát některý z našich skvělých dárků.
    
Těšíme se na Vás!

Více o OSLAVTE S NÁMI MEZINÁRODNÍ DEN KÁVY

NATANKUJ 30 L A VYHRAJ KAŽDÝ TÝDEN

Na prázdninové období máme připravenou další zajímavou soutěž. Během letních měsíců se můžeš na našich čerpacích stanicích zapojit do soutěže o cyklo lahve, poukázky na sportovní vybavení a hlavní výhru, kterou je každý týden silniční kolo Trek. Stačí natankovat 30 a můžeš vyhrát každý týden zajímavé ceny!

Více o NATANKUJ 30 L A VYHRAJ KAŽDÝ TÝDEN

MÁŠ NA RED BULL 400? STAŇ SE ČLENEM NAŠEHO TÝMU!

Dokaž, že na to máš a staň se členem Benzina týmu na extrémní závod Red Bull 4OO, který se koná 13. 8.2016 v Harrachově


Více o MÁŠ NA RED BULL 400? STAŇ SE ČLENEM NAŠEHO TÝMU!

NATANKUJ A FANDI VE VELKÉM STYLU!

​Od dubna do června žijeme na našich čerpacích stanicích fotbalem! Zapoj se do soutěže a vyhraj každý týden parádní full HD televizi, poukázky na sportovní vybavení nebo značkové míče Puma! Stačí natankovat 30l a můžeš fandit ve velkém stylu!


Více o NATANKUJ A FANDI VE VELKÉM STYLU!

Dokaž, že na to máš, a vyhraj startovné na Spartan Sprint!

Nestihl/a ses ještě registrovat na Spartan Sprint do Prahy? Nevadí! Teď máš jedinečnou šanci vyhrát startovné a běžet tento extrémní závod v barvách Benzina Týmu! Každý týden v březnu odměníme 6 nejodvážnějších sportovců, kteří nám dokáží, že na to opravdu mají!


Více o Dokaž, že na to máš, a vyhraj startovné na Spartan Sprint!

Vyhraj výlet do Livigna a drifting v Porsche!

​Dokaž, že na to máš, a rozjeď to s námi naplno! Na Facebooku právě soutěžíme o pořádně našlápnutý víkendový zájezd, na kterém se vítěz podívá do muzea Porsche ve Stuttgartu a zažije divoký sněhový drifting v Porsche 911 v horském městečku Livigno v Itálii. A můžeš to být právě ty! Jak na to?

Více o Vyhraj výlet do Livigna a drifting v Porsche!

Užijte si cestu s audioknihou za skvělou cenu 99 Kč!

​Rádi byste si přečetli nejnovější bestsellery, ale na čtení Vám nezbývá čas? Audioknihy jsou pro Vás tedy ideálním řešením! Díky nim si můžete zpříjemnit třeba jízdu autem, práci, cvičení či vaření a ušetřit tak spoustu času, kterého máme v dnešní uspěchané době čím dál méně. Proto jsme pro Vás ve spolupráci s aplikací Audioteka připravili další skvělou promo akci, ve které si můžete pořídit ty nejprodávanější audioknihy pouze za 99 Kč!


Více o Užijte si cestu s audioknihou za skvělou cenu 99 Kč!

1 - 10 Dalej

©2016 UNIPETROL RPA, s.r.o. – BENZINA, odštěpný závod